Caracteristici generale
| Tip | adaptor |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 33 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | nu |
| Dimensiuni | 32.2x32.2x50.5 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812742631 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Xiaomi 33W Nano Power Adapter USB-C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.