Caracteristici generale
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | nailon |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Organizare Powerbank USB | da |
| Dimensiuni externe | 330x490x190 mm |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Greutate | 9.7 kg |
Alte informații
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 6941580914506 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș 2E Max Power 16 Black (2E-BPN9004BK) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.