Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Volum | 26 l |
| Compatibilitate | 17 " |
| Material | poliester ,
nailon |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Dimensiuni externe | 340x490x240 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 290x430x45 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 688130243926 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș 2E City Traveler 17 Black (2E-BPN6017BK) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.