Caracteristici generale
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 18 l |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri ,
albastru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 420x290x240 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 360x226x20 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Greutate | 0.51 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.51 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 4573595792064 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Dell Travel 15.6 Iron Grey (6H2D9AA) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.