Caracteristici generale
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 28 l |
| Compatibilitate | 15 " |
| Material | poliester |
| Culoare | turcoaz |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Dimensiuni externe | 500x330x200 mm |
| Suport pentru cărucioare | nu |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Greutate | 1.03 kg |
Alte informații
| Producător | Deuter |
| Cod EAN | 4046051124780 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac Deuter Aviant Carry On 28 Teal-Ink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.