Caracteristici generale
| Tip | pentru femei |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru |
| Lentilă | Spectron 4 |
| Forma lentilelor | dreptunghiulara |
| Culoarea lentilelor | maro |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 54 mm |
| Podului de lăţimea | 15 mm |
| Lungime braț | 125 mm |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 5 % |
| Specificații | perdele laterale detașabile |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576186569 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Monterosa 2 Spectron 4 Dark Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.