Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | wayfarer |
| Culoarea lentilelor | verde |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lentile polarizate | da |
| Lățime de lentilă | 55 mm |
| Podului de lăţimea | 17 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
Alte informații
| Producător | Zippo |
| Cod EAN | 8057717118193 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB201-13 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.