| Tip | unisex |
| Material cadru | plastic rezistent mat |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | albastru |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Filtru de protecție | 4 |
| Lățime de lentilă | 53 mm |
| Podului de lăţimea | 18 mm |
| Lungime braț | 138 mm |
| Caz | da |
| Greutate | 80 g |
| Producător | Zippo |









