Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | verde |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lățime de lentilă | 54 mm |
| Podului de lăţimea | 21 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Caz | da |
| Greutate | 150 g |
| Specificații | filtru UV |
Alte informații
| Producător | Zippo |
| Cod EAN | 8050612049876 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB02-31 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.