Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | fumuriu |
| Materialul lenti | triacetat de celuloză |
| Lentile polarizate | da |
| Filtru de protecție | 4 |
| Lățime de lentilă | 53 mm |
| Podului de lăţimea | 18 mm |
| Lungime braț | 138 mm |
| Caz | da |
| Serveț | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 8 % |
| Greutate | 80 g |
| Specificații | filtru UV |
Alte informații
| Producător | Zippo |
| Cod EAN | 8056216801049 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB224-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.