Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | gri |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Culoarea lentilelor | fumuriu |
| Materialul lenti | triacetat de celuloză |
| Lentile polarizate | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 54 mm |
| Podului de lăţimea | 19 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Caz | da |
| Serveț | da |
| Greutate | 120 g |
| Specificații | filtru UV |
Alte informații
| Producător | Zippo |
| Cod EAN | 8050847748049 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Zippo OB21-21 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.