| Tip | pătuț |
| Material | lemn , PAL |
| Specii lemn | fag |
| Culoare | vișină |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 2 |
| Perete mobil | da |
| Perete detașabil | da |
| Sertar sub pat | da |
| Silicon/plastic pad | da |
| Sistem de legănare | da |
| Tip mecanism de legănare | arcuri |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Roți | da |
| Demensiuni | 1270x730x1110 mm |
| Greutate | 31.2 kg |
| Producător | Gandylyan |









