| Tip | canapea |
| Tapiserie | stofă |
| Adaos | spuma poliuretanica |
| Culoare | albastru acvamarin |
| Lungimea | 280 cm |
| Înălțimea șezutului | 50 cm |
| Dimensiuni in mod extins (l×L×Î) | 200x140x30 cm |
| Caracteristici | 7 perne incluse , 56 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edka |
| Cod EAN | 2009020031238 |









