Caracteristici generale
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Numar butoane | 7 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Memorie încorporată | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Rezolutie | 12000 dpi |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 125x72x39 mm |
| Greutate | 122 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.32 kg |
| Producător | Bloody |
| Cod EAN | 4711421979917 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Bloody L65 Max Stone Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.