| Tip | full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Windows , XBOX , Play Station |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | USB |
| Controlul volumului | da |
| Iluminare | RGB |
| Culoare | roz/albastru |
| Dimensiune | 220x110x260 mm |
| Greutate | 209 g |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bloody |
| Cod EAN | 4711421976763 |









