| Tip | supra-aurale , full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Windows , Play Station , XBOX |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 28000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 28000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Lungime cablu | 1.3 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| 7.1 Surround Sound | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 270 g |
| Producător | Razer |
| Cod EAN | 8887910061114 |









