| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Windows , Play Station , XBOX |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 12 - 28000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 12 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 28000 Hz |
| Lungime cablu | 1.3 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| 7.1 Surround Sound | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 240 g |
| Producător | Razer |
| Cod EAN | 840272921203, 8887910061633 |









