| Tip | supra-aurale , full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Windows , MacOS , Nintendo Switch , Play Station , XBOX |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | USB |
| Controlul volumului | da |
| 7.1 Surround Sound | da |
| Iluminare | RGB |
| Culoare | negru |
| Producător | Monster |
| Cod EAN | 850017611023 |









