| Tip | supra-aurale , full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | combinate (fir/canal radio) |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20-20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 20 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 1200 mAh |
| Culoare | negru |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 0195235267455, 195235267455, 4580551191618 |









