Caracteristici generale
| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | analog |
| Recepție | FM ,
MW ,
SW1 ,
SW2 |
| Gama de frecvență FM | 87-108 MHz |
| Tip de alimentare | acumulator ,
baterii |
| Baterii | AAA x3 |
| Port mini-Jack (3.5 mm) | da |
| Port USB | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 62x47x133 mm |
| Greutate | 0.26 kg |
| În plus | рosibilitatea de a fi alimentat cu energie solară |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.26 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460201357 |
Specificațiile și imaginile produsului Radio portabil Muse MH-07 DS Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.