Caracteristici generale
| Destinația | ergonomică |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 6 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Tip baterie | 1 baterie AA |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 130x75x80 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309108997 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Gembird MUSW-ERGO-03 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.