Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | laser |
| Numar butoane | 3 |
| Rezolutie | 1200 dpi |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 63x36x112 mm |
| Greutate | 80.5 g |
Alte informații
| Producător | HP |
| Cod EAN | 2009997939346 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Hp 128 Laser Wired (265D9AA) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.