Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio ,
Bluetooth |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 6 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cablul împletit | da |
| Rezolutie | 26000 dpi |
| Tip baterie | acumulator |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 125x68x41 mm |
| Greutate | 79 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Keychron |
| Cod EAN | 4895248808640 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Keychron M3 Wireless Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.