| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | fără fir , cu fir |
| Interfata | canal radio , Bluetooth , USB |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 6 |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cablul împletit | da |
| Rezolutie | 26000 dpi |
| Tip baterie | acumulator Li-Ion |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 117x62x37 mm |
| Greutate | 59 g |
| Altele | 100 de milioane de apăsări de taste , durata de viață a bateriei este de până la 100 de ore |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HyperX |
| Cod EAN | 0197192120224, 197192120224 |









