| Destinația | ergonomică |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio , Bluetooth |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 7 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 100 dpi, 26000 dpi |
| Tip baterie | acumulator |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 122.5x50x75.4 mm |
| Greutate | 78 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Keychron |
| Cod EAN | 4895248862420 |









