| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio |
| Senzor | optic |
| Numar butoane | 7 |
| Butoane laterale | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cablul împletit | da |
| Rezolutie | 400 dpi, 19000 dpi |
| Tip baterie | baterie de proprietate |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 60x120x39 mm |
| Greutate | 71 g |
| Greutatea brută | 0.29 kg |
| Producător | Xtrfy |
| Cod EAN | 7340086912822, 842597100431 |









