Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1380 W |
| Debit maxim de aer | 67 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 200 mbar |
| Capacitate recipient | 27 l |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime furtun | 2.5 m |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Lungime cablu | 7.5 m |
| Accesorii | pentru spații înguste ,
duză pentru podea uscată și umedă |
| Greutate | 7.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Karcher NT 27/1 (1.428-500.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.