Caracteristici generale
| Modul de utilizare | portativ |
| Viteza de pulverizare a medicamentelor | 0.3 ml/min |
| Dimensiunea medie a particulelor | 3.7 mcm |
| Volumul containerului pentru medicamente | 10 ml |
| Dimensiuni | 10x6.5x4.2 cm |
| Greutatea | 0.1 kg |
| Culoare | albastru |
| Echipament | mască pentru copii ,
mască pentru adulți ,
duză pentru gură |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mesh |
| Cod EAN | 2008957593000 |
Specificațiile și imaginile produsului Inhalator Mesh JZ-491S Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.