Caracteristici generale
| Tip | scaun de birou |
| Bază | 4 picioare |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 40 cm |
| Adâncime scaun | 42 cm |
| Înălţime | 90 cm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobi-Art |
| Cod EAN | 2009020041534 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun Mobi-Art K-10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.