Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | nuc |
| Număr de saltare | 5 |
| Lățime | 80 cm |
| Inălțime | 80 cm |
| Adâncime | 43 cm |
| Altele | 40 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 5057256200055 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Пехотин K-3+2 Эко Орех sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.