Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | nuc |
| Număr de saltare | 4 |
| Număr de uși | 1 |
| Lățime | 100 cm |
| Inălțime | 86.8 cm |
| Adâncime | 38 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 5050587200053 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Пехотин K-4+1 Орех sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.