Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | nuc |
| Număr de saltare | 5 |
| Lățime | 80 cm |
| Inălțime | 90 cm |
| Adâncime | 38 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 2009020006250, 5055638700056 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Пехотин K-5 Эко Орех sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.