| Colecție | Classico |
| Tip | ghiveci inteligent |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 40 l |
| Înălțime | 46.5 cm |
| Diametru | 49.5 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 42.5х31.5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | negru |
| Sistem automat de udare | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
| Producător | Lechuza |
| Cod EAN | 4008789161031 |









