Caracteristici generale
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | trapezia |
| Lățimea | 40 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | negru |
| Țara de fabricare | Italie |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci ProGarden Трапеция 40x40cm H42cm (50746) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.