Caracteristici generale
| Înălţime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Lungimea | 660 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | economie de energie ,
lampă cu incandescență ,
LED ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | bronz |
| Culoare abajur | bej |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Trendy Calea 11635 66x21x15cm GTR002463 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.