| Tip montare | sub blat , încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 530х460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х500 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | antracit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Producător | Blanco |
| Cod EAN | 4020684682572 |









