| Tip | espresso |
| Putere | 1050 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Presiune | 19 bar |
| Cappuccinator | da |
| Volumul recipientului de lapte | 0.6 L |
| Latte | da |
| Mocaccino | da |
| Espresso | 2 |
| Cappuccino | da |
| Pregătirea a două căni | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare | roşu |
| Greutate | 6.4 kg |
| Dimensiuni | 32x26x22 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Breville |
| Cod EAN | 5011773064057 |
























