Caracteristici generale
| Tensiune de ieșire | 12 V,
24 V |
| Puterea | 30 W |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Conector USB A | 1 buc |
| Conector USB C | 1 buc |
| Încărcare rapidă | da |
| Set | încărcător |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 18x12x4 mm |
| Greutate | 80 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.08 kg |
| Producător | Cellularline |
| Cod EAN | 8018080440434 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător auto CellularLine Dual Kit 18W+ PD 30W Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.