| înălțime | 180 cm |
| Diametru | 55 cm |
| Numărul de ramuri | 626 |
| Iluminare | da |
| Din silicon | da |
| Сuloare | verde |
| Material suport | metal |
| Material crengi | polietilena |
| Tipul ramurilor | 3D , turnate |
| Dimensiuni de ambalare | 1350x350x340 mm |
| Specificații suplimentare | Iluminare cu ghirlande LED: incluse în set |
| Producător | Divi Trees |









