| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 13.3 " |
| Material | nailon |
| Culoare | gri |
| Curea de umăr | da |
| Organizer pentru Power Bank | da |
| Dimensiuni externe | 350x250x40 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 340x240x30 mm |
| Volum | 3.5 l |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.4 kg |
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 681920374350 |









