Caracteristici generale
| Alimentare | АА х2 |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 81x76x39 mm |
| Greutate | 120 g |
| În plus | suprafata de lucru: 3 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | Mesko |
| Cod EAN | 5908256833951 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de curăţat scame Mesko MS-9610 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.