Caracteristici generale
| Tip | transport de marfă |
| Модель | JCB |
| Масштаб | 1:24 |
| Радиус действия | 45 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Efecte sonore | da |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | 2xAA ,
acumulator |
| Цвет | galben |
| Габариты | 210x130x110 mm |
| Вес | 0.64 kg |
| Timp de lucru continuuu | 15 min |
| Timp de incarcare a bateriei | 240 min |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Double Eagle JCB Farm Tractor (E682-003) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.