| Tip | excavator |
| Модель | Volvo |
| Масштаб | 1:16 |
| Радиус действия | 25 m |
| Vârsta minimă | 6 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Efecte sonore | da |
| Alimentare | 2xAA , acumulator |
| Цвет | galben |
| Габариты | 610 mm |
| Габариты упаковки | 570x320x190 mm |
| Вес | 2.2 kg |
| Timp de lucru continuuu | 15 min |
| Timp de incarcare a bateriei | 180 min |
| Producător | Double Eagle |
| Cod EAN | 6948061923477 |









