| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | poliester , viscoză , bambus |
| Componenta | MemoryFoam |
| Poziția de somn | universala |
| Husa detașabilă | da |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Numarul în set | 2 |
| Specificații suplimentare | ambalajul este deteriorat |
| Greutatea brută | 3.16 kg |
| Producător | Somnart |
| Cod EAN | 6420624007928 |









