| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15 ", 16 " |
| Material | piele artificială |
| Culoare | verde |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Dimensiuni externe | 392x270 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire |
| Protectia de apă | da |
| Altele | Închidere magnetică |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.31 kg |
| Producător | Spigen |
| Cod EAN | 8809896747295 |









