Caracteristici generale
| Serie | Camera |
| Culoare carcasă | antracit |
| Material | PAL |
| Lățime | 72 cm |
| Adâncime | 37 cm |
| înălțime | 18 cm |
| Greutate | 5.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Camera Antracit 72x37x18cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.