Caracteristici generale
| Tip instalare | de perete |
| Inălțime | 35 cm |
| Lățimea | 75.6 см |
| Adîncimea | 22 cm |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare de baza | alb |
| Carlige | da |
| Greutate | 7.9 kg |
| Altele | are rafturi pentru accesorii mici |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
| Cod EAN | 2009997949901 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuier Trendy Star White 76x35x22cm GTR005949 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.