Caracteristici generale
| Tip instalare | de perete |
| Inălțime | 30 cm |
| Lățimea | 60 см |
| Adîncimea | 21.6 cm |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare de baza | atelier deschis |
| Carlige | da |
| Locul pentru pălării | da |
| Greutate | 3.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997927084 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuier Компанит В-2 Ателье Светлый sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.