Caracteristici generale
| Tip | bobina |
| Numărul de prize | 4 buc |
| Voltaj | 230 V |
| Curent nominal | 16 A |
| Culoarea corpului | negru |
| Capacitatea maximă | 2500 W |
| Împământare | da |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Specificații suplimentare | fără cablu |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100001614393 |
Specificațiile și imaginile produsului Prelungitor Horoz 310.000.201 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.