| Tip | bobina |
| Numărul de prize | 4 buc |
| Voltaj | 230 V |
| Curent nominal | 16 A |
| Culoarea corpului | negru |
| Capacitatea maximă | 2500 W |
| Împământare | da |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Cu rezistent la copii | da |
| Specificații suplimentare | fără cablu |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100001614409 |









